İstanbul Silivri'de mimarlık ofisi olarak kurulan Eroğlu Mimarlık, tasarım, proje, danışmanlık ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Projelendirme tüm disiplinleriyle bir bütündür. Mimari, İç Mimari ve Tasarım kavramını zamansızlık ile birlikte doğru verilerle aynı düzlemde ilişkilendirirken; estetik kaygısı, fonksiyonellik, yalın dil, kalite ve doğal malzeme kullanımı, sürdürülebilirlik ve üretilebilirlik gibi etmenleri zaman döngüsü içerisinde sanki bir çarkın birbirleri ile uyumlu dişlileri olarak yorumlayabiliriz. Bu perspektifi yakaladıkça mimari yansımalar, varlığını doğal döngüye aykırı durmadan aksettirebilir. Doğanın size ait bir parçası gibi bedeninizin dilini konuşur; beş duyunuzla sizi yaşar, yaşatır.

Bize göre mimari sonsuz bir yolculukken, sonsuzluk sizde son bulur. Çözüm sizdedir artık; bu yolculuktaki varış ne istediğiniz ile birlikte, neye, nasıl ve ne ölçüde ihtiyaç duyduğunuzdur. Tasarım sürecinde kullanıcı ile birebir iletişim kurarak, profesyonel bir yaklaşımla tüm ayrıntıları düşünülmüş özgün mekanlara ve mimari projelere imza atmaktayız.

KURUMSAL

EROĞLU MİMARLIK KURULUŞUNDAN BU YANA HAKKINDA...